Salon Cleopatra - Gabinet Kosmetyczny

TIMEXPERT C+

 
Kuracja zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami oraz silnie stymuluje wytwarzanie kolagenu, poprawiając jędrność i elastyczność skóry. Następuje widoczna poprawa nawilżenia i odżywienia. Efektywnie przeciwdziała tworzeniu zmarszczek. Reguluje pigmentację cery, hamując nadmierne wytwarzanie melaniny oraz odbarwiając już wytworzoną. Zapobiega w ten sposób powstawaniu plam, przebarwień i piegów na skórze, wyrównując koloryt cery. Wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne.

Cera nabiera świetlistości i witalności, wygląda młodziej i piękniej. Jej powierzchnia wygładza się, mniej widoczne są pory, spłycają się bruzdy mimiczne. Mikropigmenty zapewniają świetlistość i promienność skóry po wykonanym zabiegu.

Zabieg z witaminą C zawiera kompleks składników, które w aktywny sposób działają dobroczynnie na skórę m.in. czystą witaminę C, pochodną witaminy C (VC-IP), ascorbyl PM, wosk z pomarańczy, koncentraty z wiśni Acerola, z cytryny, z pomarańczy oraz z papai, wyciąg z bobrka trójlistkowego, a także filtry UVA, UVB, SPF 10 i mikropigmenty rozświetlające.

Polecany:

  • w dowolnej porze roku,
  • dla osób w każdym wieku,
  • dla osób mających cerę z problemami pigmentacyjnymi: plamami, przebarwieniami i piegami,
  • dla osób po okresie dłuższego przebywania na słońcu,
  • dla osób z cerą przesuszoną wymagającą odżywienia, nawilżenia i regeneracji,
  • dla osób, których cera potrzebuje wsparcia w ochronie przeciw starzeniu – drobne zmarszczki, brak jędrności,
  • dla palaczy, aby dotlenić i rozświetlić cerę.

Do utrwalenia kuracji zalecane jest serum w ampułkach zawierające czystą witaminę C w proszku oraz pochodną witaminy C (VC-IP), która jest trwalsza termicznie i lepiej wchłaniana przez skórę.