Salon Cleopatra - Gabinet Kosmetyczny

O nas

 

Salon kosmetyczny Cleopatra istnieje od 1987 roku i to dzięki Państwa zaufaniu możemy pochwalić się tak długim stażem. Specjalnością salonu jest kosmetyka pielęgnacyjna oraz pielęgnacja dłoni i stóp. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych w działaniu i najwyższej jakości preparatach. Proponujemy wyselekcjonowane zabiegi, które skutecznie pozwalają utrzymać skórę twarzy i ciała w doskonałej kondycji. Filarem kosmetyki pielęgnacyjnej w salonie Cleopatra jest renomowana hiszpańska firma Germaine de Capuccini z którą podjęliśmy współpracę w 1994 roku.

Lata pracy, doświadczenia i współpracy z najlepszymi firmami na rynku pozwoliły na wypracowanie metod i procedur, które przynoszą rezultaty nawet w najbardziej trudnych przypadkach. Ważne jest dla nas dobre samopoczucie Klienta i jego zadowolenie.

Pragniemy budować długotrwałe relacje z naszymi Klientami, dawać poczucie komfortu i usług świadczonych na najwyższym poziomie. Personel to doświadczone, pełne empatii kosmetyczki. Ciągle doskonalimy naszą wiedzę na kursach i szkoleniach. Bierzemy udział w kongresach i sympozjach poświęconych kosmetyce i urodzie. Chętnie wprowadzamy nowości (np. mezoterapia igłowa, resurfacing, peelingi nowej generacji, depilacja laserowa) oraz doskonalimy zabiegi tradycyjne. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach firm Germaine de Capuccini, Bielenda, Bioestetica, Sorisa. Zajmujemy się kosmetyką leczniczą. Posiadamy licencję „Emed” na wykonywanie elektrokoagulacji naczyń, włosów, włókniaków.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnych, profesjonalnych konsultacji kosmetycznych, gdzie pomożemy dobrać odpowiedni program zabiegów oraz linii kosmetyków do codziennej pielęgnacji.

Gorąco polecam i zapraszam

Elżbieta Tyzner