Salon Cleopatra - Gabinet Kosmetyczny

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA – INNO ROLLER

 

Mikronakłuawnie za pomocą INNO-ROLLER stanowi doskonałą metodę regeneracji skóry. Zabieg oparty jest na naturalnej zdolności do samonaprawy. Tworząc mikrourazy wywołujemy w skórze szereg reakcji naprawczych kontrolowanych przez układ odpornościowy. Pierwszym etapem jest wywołanie stanu zapalnego trwającego do kilkudziesięciu godzin. Uwalniane są płytki krwi. Kolejnym etapem jest uwolnienie EGF, czyli czynników wzrostu naskórka. Indukują one syntezę kolagenu typu III, elastyny, kwasu hialuronowoego oraz komórek naskórka. Rozpoczyna się tworzenie nowych naczyń krwionośnych. Ostatnim etapem regeneracji jest formowanie nowych tkanek, tworzenie tkanki łącznej, przekształcenie kolagenu typu III w bardziej spoisty typ I. Proces ten ma miejsce między 3. a 9. Miesiącem po zakończeniu kuracji. Zastosowanie INNO-ROLLER spełnia również funkcję promotora przejścia substancji aktywnych wprowadzonych tuż po mikronakłuwaniu stanowiąc swoisty system przeznaskórkowego transportu. Połączeniu obu tych funkcji sprawia, że jest on niezwykle skuteczny w terapii takich defektów jak: utrata jędrności i elastyczności, blizny i przebarwienia pozapalne, rozstępy, wypadanie włosów, przebarwienia oraz odwodnienie skóry. INNO-ROLLER daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych, nie dając jednocześnie prawie żadnych skutków ubocznych. Zwiększa grubość skóry o ok. 8% co czyni ją skuteczną i innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową.

Zabieg przeciwtrądzikowy

Zabieg wskazany w przypadku skóry o średnio nasilonych zmianach trądzikowych. Formuła preparatu oparta została o składniki aktywne, które normalizują proces wydzielania sebum oraz hamują namnażanie bakterii . Działanie składników aktywnych powoduje zwiększenie mikrocyrkulacji, rozjaśnienie blizn potrądzikowych i przywraca fizjologiczne  pH skóry.

Zabieg depigmentujący dla skóry z oznakami fotostarzenia

Zabieg zawiera kombinację substancji aktywnych, które działając w warstwach naskórka i skóry właściwej regulują proces melanogenezy. Składniki zawarte w ampułce Depitach zmniejszają nadmierną pigmentację skóry poprzez rozproszenie skupisk melaniny oraz przyspieszenie regeneracji naskórka, ułatwiając w ten sposób eliminację melaniny i pobudzając jednocześnie degradację nadmiernej ilości melanocytów.

Wyjątkowe połączenie składników w preparacie sprawia iż wpływają one bezpośrednio na hamowanie transferu melaniny do keratynocytów. Ze względu na aktywność składników złuszczających zmniejsza się przyleganie komórek barwnikowych co redukuje zmiany hiperpigmentacyjne spowodowane ekspozycją słoneczną. Zabieg zmniejsza zmarszczki mimiczne i głębokie bruzdy oraz wpływa na poprawę struktury i kolorytu skóry.

Zabieg przeciwzmarszczkowy

Zabieg został zaprojektowany do redukcji linii mimicznych, zmarszczek oraz bruzd. Stanowi kombinację składników o działaniu przeciwstarzeniowym oraz nawilżającym . Peptydy wygładzają zmarszczki, natomiast kwas hialuronowy pozwala na zachowanie optymalnego poziomu nawilżenia i przywrócenie skórze młodego wyglądu. Preparat skutecznie wygładza zmarszczki, zwłaszcza w okolicy oczu oraz na czole. Stymuluje produkcję włókien elastycznych, aby przywrócić skórze właściwe napięcie.

Zabieg redukujący oznaki starzenia

Zabieg redukuje oznaki starzenia się skóry oraz hamuje procesy utleniania.  Jest zalecany w celu odbudowy uszkodzonego naskórka, zwiększenia poziomu nawilżenia oraz spłycenia zmarszczek. Głównym składnikiem preparatu jest kwas hialuronowy. Jest to biopolimer należący do glikozaminoglikanów. Kwas hialuronowy wypełnia przestrzenie pomiędzy włóknami kolagenu tworząc polimerowe sieci. W tkankach macierzy zewnątrzkomórkowej głównie wpływa na utrzymanie odpowiedniego uwodnienia tkanek. Nawet rozcieńczone roztwory tego surowca tworzą na powierzchni skóry trwały film, zabezpieczający warstwę rogową naskórka nie tylko przed utratą wody, ale także przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Zabieg zapobiegający wypadaniu włosów

Zabieg  wpływający na porost włosów i zapobiegający ich wypadaniu. Peptydy miedzi poprawiają mikrocyrkulację naczyń włosowatych i hamują tzw. 5α reduktazę czyli enzym aktywujacy DHT, który jest odpowiedzialny za wypadanie włosów. Kuracja zapewnia wystarczającą ilość substancji odżywczych dla  cebulek włosów. Stosowanie aktywnych składników na podstawę mieszka włosowego wpływa na wyrastanie zdrowszych włosów oraz wydłużanie fazy wzrostu w cyklu życia włosa.

Zabieg intensywnie nawilżający

Zabieg zapewniający ekstremalne nawilżenie oraz wygładzający linie mimiczne i zmarszczki. Stanowi idealną kurację dla suchej i odwodnionej skóry, pozbawionej elastyczności i naturalnego blasku. Składniki aktywne zawarte w preparacie odbudowują uszkodzoną barierę hydrolipidową skóry, przywracając jej równowagę fizjologiczną. Zmniejszają utratę wody z naskórka, zwiększają nawilżenie, pozostawiając skórę gładką i elastyczną.

Preparat pozwala na znaczne spłycenie zmarszczek dzięki kwasom omega-3, fosfolipidom, witaminom oraz mikroelementom zawartym w ekstrakcie z kawioru oraz ekstrakcie z łososia.

Zabieg antycellulitowy

Preparat stymuluje krążenie limfy, przez co przyspiesza wydalanie końcowych elementów materii (ułatwia wydalanie wody i toksyn). Poprawia jędrność i elastyczność skóry powoduje pobudzenie odnowy włókien kolagenu i elastyny, redukuje tkankę tłuszczową. Posiada działanie silnie modelujące sylwetkę oraz działanie antycellulitowe. Ponadto poprawa stymulacji krążenia krwi w skórze i tkankach podskórnych, umożliwia większe dotlenienie i zaopatrzenie tkanek w substancje odżywcze.

Zabieg wyszczuplający

Zabieg o działaniu silne drenującym, ujędrniającym i wyszczuplającym. Stymuluje krążenie limfy, co oznacza szybsze wydalanie końcowych elementów przemiany materii (ułatwia wydalanie wody i toksyn), poprawia jędrność i elastyczność skóry, powoduje pobudzenie odnowy włókien kolagenu i elastyny, redukuje tkankę tłuszczową. Posiada działanie silnie modelujące sylwetkę oraz działanie antycellulitowe. Ponadto poprawia cyrkulację krwi w skórze i tkankach podskórnych, co umożliwia większe dotlenienie i zaopatrzenie tkanek w substancje odżywcze.

Cena I zabiegu łącznie z zakupem rollera 350zł

Kolejne zabiegi 250zł

Przy zakupie 3 zabiegów 10% rabatu