Salon Cleopatra - Gabinet Kosmetyczny

Germaine De Capuccini

 

Wyrafinowane, rewolucyjne, nowatorskie i skuteczne. Takie są produkty, zabiegi i programy profesjonalne, które oferuje świat Germaine de Capuccini. Są wynikiem pracy i doświadczenia ponad dwustu specjalistów oraz trzech dekad badań poświęconych pielęgnacji skóry.

Aby zagwarantować najwyższą jakość i użyteczność swoich produktów Germaine de Capuccini prowadzi nieustające badania i prace, które mają na celu znalezienie równowagi pomiędzy pięknem oraz dobrym samopoczuciem (zdrowiem).

Zarówno w czasie procesu produkcyjnego, jak i po jego zakończeniu, kosmetyki i zabiegi Germaine de Capuccini przechodzą wiele testów skuteczności przeprowadzanych pod nadzorem lekarzy i kosmetologów, gwarantujących bezpieczeństwo i rezultaty w postaci produktów o najwyższej jakości.

Germaine de Capuccini jako pierwsza firma kosmetyczna wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania (4G1 – jakość, środowisko, bezpieczeństwo w miejscu pracy, ochrona rodziny pracownika).

Innowacyjne i skuteczne składniki oraz przyjemne konsystencje sprawiają, że kosmetyki Germaine de Capuccini są doskonałą i profesjonalną odpowiedzią na większość problemów związanych z pielęgnacją skóry.